Przenośniki modularne

    Przenośniki modularne charakteryzują się zastosowaniem specjalnej taśmy transportowej, złożonej z segmentów (modułów) i zapewniają transport produktów poziomo, pod ukosem oraz na zakrętach. Ich konstrukcja pozwala na płynny, łagodny ruch, daje możliwość swobodnego przemieszczania i buforowania ładunków powtarzalnych, również po szerokich łukach.

    W związku z wysoką odpornością taśmy transportowej na czynniki chemiczne oraz wilgoć, przenośniki modularne doskonale nadają na liniach mających konktakt z substancjami chemicznymi, tłuszczami, olejami, wilgocią czy wreszcie w przemyśle spożywczym, gdzie wymagane jest utrzymanie higieny na najwyższym poziomie.

    Oferowane przez nas przenośniki modularne zapewniają niezawodny transport zarówno produktów znajdujących się w opakowaniach, jak i luzem. Można na nich - w zależności od użytej taśmy - transportować pudełka oraz zgrzewki, owoce i warzywa, nabiał, produkty mrożone, wypieki, mięso, słodycze, drób, jak i puszki, butelki, słoiki czy książki i gazety, lub inne towary łatwo rysujące się.

    ZAUFALI NAM

    © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone